15. 5. 2026 - pátý den
Všechno krásné jednou končí a dnešek byl na našem environmentálním pobytu dnem loučení. Hned po snídani se děti pustily do balení kufrů a vyklízení pokojů. Musíme všechny moc pochválit – organizaci i úklid zvládli na jedničku, a díky jejich rychlosti nám zbyl čas i na poslední společné zážitky.





